CIA- Çağrı Tanımlama/Engelleme Uygulaması

Bu Sorgula 30 Aralık 2015, Çarşamba 22:45:17 'de Eklenmistir.Bu Sorgula 127 kez Sorgulanmistir.


Ucuz Ucak Bileti

 

CIA - Mobil telefonunuzdan sizi kim arıyor öğrenin

CIA - 1,5 milyarın üzerinde numaranın çağrı bilgisini bulun
CIA - Çağrı Tanımlama Uygulaması™

NEDEN ÇAĞRI TANIMLAMA?
Kim arıyor? Daha önce hiç görüşmediğiniz bir kişi veya şirketten bir çağrıya cevap verdiğinizi – ve cevapsız arama aldığınızı – düşünün.

CIA – Çağrı Tanımlama Uygulamasıyla arayanın kim olduğunu hemen görebilirsiniz. CIA, telefon çalarken ekranınızda adı, adresi ve diğer bilgileri hemen görüntüler. Bu da çağrıya doğru hazırlanmanız, hatta reddetmeye karar vermeniz anlamına gelir. Harika!

CIA NE YAPAR?
CIA, hem özel kişiler hem şirketler hakkında, çağrılarla ilgili Arayan Kimliğini gösterir. Telefon numaralarını arayın, istenmeyen çağrıları engelleyin ve telefonunuz çalarken kimin aradığını tespit edin!

45 milyonun üzerinde kişi, kendilerini arayanları tespit etmek için CIA kullanır. Kullanıcılarımızın çoğu Android veya iPhone kullanıcılarıdır.

CIA ÖZELLİKLERİ
➢ ÇAĞRI TANIMLAMA: Kişi listenizde numara yoksa sizi kimin aradığını merak etmeyin. CIA - Çağrı Tanımlama Uygulamasıyla artık arayan kişiyi gerçek zamanlı olarak tespit edebilirsiniz. 
➢ ÇAĞRILARI ENGELLEME: Can sıkıcı telefonla pazarlama, istenmeyen çağrılar ve diğer istenmeyen kişilerden kaçının. CIA - Çağrı Tanımlama Uygulamasıyla çağrıları engelleyin.
➢ NUMARA ARAMA: Bir numaranın arkasındaki kişi veya şirketin adını, adresini veya ticari bilgilerini tespit edin. CIA - Çağrı Tanımlama Uygulamasıyla dünya çapında 1,5 milyarın üzerinde çağrı numarasının iletişim bilgilerini tespit edebilirsiniz.
➢ KİŞİ LİSTESİ YEDEKLEME: Yeni bir telefona geçtiğinizde kişilerinizi kaybetmekten sıkıldınız mı? CIA - Çağrı Tanımlama Uygulamasının Yedekleme işleviyle bir daha bir kişinin numarasını kaybetmeyeceksiniz.
➢ KİŞİ LİSTESİ GÜNCELLEME: Numaralar ekleyerek telefonunuzun kişi listesini ad ve adres bilgisiyle kolayca zenginleştirin. CIA - Çağrı Tanımlama Uygulamasıyla telefon rehberinizde saklamak istediğiniz kişilerin yeni numaralarını ve profillerini ekleyebilirsiniz.
➢ PROFİLİM: CIA - Çağrı Tanımlama Uygulamasında profilinizi güncelleyerek aradığınızda diğer kullanıcıların gördüğü adınızı yönetin. Temiz ve kusursuz bir saygınlığı korumak için veritabanı bilgilerimizde istenmeyen takma adlarını silin.
➢ EKRAN AYARLARI: Uygulama ayarlarında hangi ekranların görüntüleneceğini, çağrı tanımlama penceresinin konumunu ve bilgi ekranının ne kadar süreyle görüntüleneceğini seçebilirsiniz.

ÖDÜLLER
• 2012 EASDP Avrupa Ödülleri / EASDP European Awards 2012 
• 2012 Almanya Rehber Yayıncıları Ödülü / Deutscher Verzeichnismedien Preis 2012
• 2011 EIDQ Yenilikçilik Yarışması Birincisi / EIDQ Innovation Challenge Winner 2011
• 2011 Mobil Mesajlaşma Ödülleri / Mobile Messaging Awards 2011'de Büyük Övgü
• 2010 En İyi Mobil İnternet Hizmeti için Global Mobil Ödülü / Global Mobile Award 2010

İndirme Linki :

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ciamedia.caller.id&hl=tr
BU SORGULAMAYI BEGEN VE PAYLASSS
  

Diğer Bilinmeyen No Sorgula Sorguları